POHÁR MĚSTA BAKOVA N/J

Registrace

Online registrace byla ukončena, k závodu se můžeš přihlásit na místě v den konání závodů. Nejpozději však 30 minut před startem tvojí kategorie. Těšíme se.

Seznam přihlášených (241)

Příjmení Jméno Ročník
Babák
Babák
Boris
David
2012
1975
Babáková Bella 2014
Bartíková Hanna 2014
Bažantová
Bažant
Anežka
Petr
2010
1982
Benda
Benda
Stanislav
Pavel
2012
1968
Benda Tadeáš 2016
Bendová
Benda
Tereza
Michal
2013
1983
Beránková Michaela 2014
Blažek František 2014
Blažková Barborka 2014
Bobková
Burgermeisterov...
Karla
Lucie
2008
2008
Botka Johan 2014
Botka Roman 2014
Brožek Filip 2018
Burgermeister
Burgermeister
Karel
Karel
2010
1975
Čapková Julie 2014
Černá
Černý
Kristýna
Jakub
2012
1972
Černá Viktorie 2017
Dlouhý Matyáš 2014
Drobniak
Drobniaková
Adam
Eva
2011
1977
Dufek Milan 2015
Dumek
Dumek
Ondřej
Ivan
2012
1981
Dumek Václav 2014
Dušková
Bažant
Kateřina
Kryštof
2006
2007
Dvořáček Jan 2017
Dvořáčková Anna 2014
Frencl
Hunčovská
Vincent An...
Lucie
2013
1980
Fukan Matěj 2014
Fukanová
Fukan
Eliška
Zdeněk
2012
1979
Gabriel Lukáš 2015
Gabriel Matyáš 2017
Gabriel Matyáš 2017
Gebrt
Gebrt
Antonín
Tomáš
2012
1985
Gebrt
Prokop
Matěj
Ondra
2012
1985
Gonda Jakub 2016
Gondová Amálie 2014
Gregorová Bára 2014
Hlavatá Viktorie 2017
Hlavatá Viktorie 2017
Hlůže Kryštof 2014
Holínka Jiří 2017
HORÁK
VOLEJNÍKOVÁ
Adam
Nikola
2008
2006
HORÁK
VOLEJNÍKOVÁ
Martin
Natálie
2007
2006
HORÁKOVÁ
HORÁK
Eliška
Jan
2013
1975
Hruška Vítek 2017
Jachek
Jachek
Filip
Tomáš
2010
1978
Jíra Jonáš 2018
Jiskra
Jiskra
Jan
Pavel
2013
1978
Jiskra Tomáš 2016
Jungwirth
Šidlof
Štěpán
Vojtěch
2008
2008
Juroška
Juroška
Denis
Marek
2011
1975
Kadlec Lukas 2015
Kasalová
Černá
Šárka
Jolana
2009
2009
Kasalová
Kasalová
Vendula
Vladimíra
2011
1979
Klapač
Klapač
Mikuláš
Aleš
2013
1975
Klinger
Klingerová
Max
Denisa
2011
1986
Klinger
Klinger
Mikuláš
Petr
2013
1980
Kohout Libor 2015
Kohoutová
Kohout
Kateřina
Libor
2012
1976
Kovář Daniel 2014
Kovář David 2017
Kovář David 2017
Křížová
Machytková
Kristýna
Natali Ann...
2009
2009
Kučera
Rušikvas
Adam
Eda
2008
2009
Kučera Kryštof 2017
Kučera Kryštof 2017
Kučera
Pávek
Radim
Lukáš
2009
2007
Kučera Viktor 2015
Kulvejt Tomáš 2015
Kunčíková
Kunčík
Ella
Matěj
2007
2004
Kysela
Kučera
Ondra
Roman
2007
2008
Kysela
Kučera
Vítek
Petr
2009
2008
Kyselová Barbora 2016
Lamač František 2014
Ledvinová Marie 2018
Lesage Ella 2016
Lesage
Lesage
Marek
Radek
2006
2008
Lesnik
Lesniková
Alex
Pavla
2011
1980
Lesniková Nikol 2015
Liška Jakub 2016
Liška
Liška
Matěj
Radek
2013
1983
Macounová Rozálie 2016
Maková Marie 2016
Malina
Malina
Jiří
Viktor
2013
1980
Malina Václav 2015
Malínková Marie 2016
Malinová
Vetešníková
Anna
Blanka
2011
1977
Malinova
Malinova
Julie
Michaela
2013
1981
Malinova Linda 2017
Mareček Maxim 2016
Mareček Oliver 2014
Matunák Tobiáš 2014
Mázdra Tomík 2017
Mázdrová
Mázdra
Natálie
Tomáš
2011
1981
Mázdrová Viktorie 2015
Mertelík
Mertelík
Kryštof
Ondřej
2013
1983
Němcová Anna 2017
Novák
Pohorská
Filip
Lucie
2011
1980
Novák
Novák
Vojta
Libor
2010
1972
Nováková Terezka 2014
Nováková
Kunčíková
Valča
Ella
2007
2007
Nováková
Kunčíková
Valerie
Ella
2007
2007
Ochrana
Kordík
David
Tomáš
2010
1978
Ochrana
Ochranová
Matyáš
Jana
2012
1979
Palounek Ondřej 2014
Palounkova
Palounek
Karolina
Radek
2011
1983
Peluňka
Peluňka
Leoš
Leoš
2012
1974
Pěničková
Pěnička
Karolína
Robert
2010
1980
Pípla
Borůvková
Vojtěch
Marie
2010
1976
Podhaiský
Popovič
Ondřej
Jakub
2009
2009
Pospíšil
Pospíšil
Filip
Petr
2013
1974
Prokop Matouš 2018
Prokop Šimon 2016
Ramešová
Ramešová
Agátka
Petra
2013
1978
Ramešová
Rameš
Viktorie
Ondřej
2013
1978
Rieger Theo 2015
Riegerová Dora 2018
Roubínek Josífek 2018
Rypl Tadeáš 2016
Rysová
Rys
Barbora
Jaroslav
2011
1983
Sajdlová
Sajdl
Anna
Radek
2011
1981
Sajdlová Lucie 2015
Sedláček Kristián 2015
Sedláček
Sedláčková
Mikuláš
Jana
2012
1979
Soukal Jiří 2014
Stodůlka
Stodůlka
František
Josef
2012
1980
Szaboova
Szaboova
Rebecca
Jana
2013
1980
Šauerová Amálka 2015
Šauerová
Nováková
Olivka
Pavlína
2011
1976
Šavrda Filip 2014
Šavrdová Emílie 2018
Šesták
Šesták
Jiří
Jiří
2012
1977
Šesták Radovan 2015
Šimon Jan 2017
Šmejkalová
Šmejkal
Johana
Lubomír
2011
1979
Šťastná Veronika 2018
Šťastný
Hroneš
Kuba
Matěj
2008
2008
Štěpánek
Štěpánek
Kryštof
Honza
2011
1980
Tichá Tereza 2014
Tichý Tomáš 2017
Tichý Tomáš 2017
Tomeš Honzík 2016
Tomeš
Tomšová
Péťa
Miriam
2013
1980
Trollerova Emma 2015
Trs Jakub 2014
Trs
Trs
Matěj
Michal
2012
1983
Trsová Štěpánka 2017
Trsova Štěpánka 2017
Vernerová
Vernerová
Alena
Klára
2011
2001
Veselá Amálie 2015
Veselá Evelína 2018
Veselý
Veselá
Tobiáš
Martina
2011
1980
Vetešníková
Vetešníková
Ester
Klára
2008
2009
Vetešníková
Vetešníková
Sofie
Kateřina
2012
1981
Vítková Amálka 2016
Vojnová Lola 2016
Vojtěch Černý 2016
Vokřínek
Vokřínek
Šimon
Jan
2013
1981
Vokřínek Tomáš 2015
Volf Tomáš 2016
Volfová Nela 2014
Vyšohlíd Eliáš 2016
Vyšohlíd Eliška 2014
Vyšohlíd Ester 2018
Zoubek Tadeáš 2016
Zvěřina
Zvěřinová
Miroslav
Kateřina
2010
1979
Zvěřinová
Zvěřinová
Anna
Kateřina
2013
1979